Gotowe spółki Kraków

Czysta spółka z o.o.

Zostanie przedsiębiorcą to nie tylko wyzwanie ale możliwość osiągnięcia sukcesu. Z tego powodu tak wielu decyduje się na taki krok. Jednak procedury zakładania firm w naszym kraju są bardzo skomplikowane. Czas w jakim dokonuje się rejestracji często wynosi kilka tygodni. Stanowi to bardzo duże utrudnienie dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Czy jest sposób aby to ułatwić?

Dla wielu osób z tym problemem, rozwiązaniem staje się zakup czystej spółki z o.o. W takim przypadku nie potrzeba samodzielnie przeprowadzać procesu rejestracji, ponieważ zajęli się już tym fachowcy. Jedynymi obowiązkami przedsiębiorcy związanymi z nabyciem gotowej spółki stają się podpisanie umowy zakupu oraz dokonanie zmiany danych w KRS.

Czysta spółka z o.o. poza tym, że jest bardzo atrakcją formą prawną, posiada ważną cechę charakterystyczną dla większości gotowych spółek – jest czysta. Oznacza to, że od czasu założenia nie prowadziła żadnej działalności i nie posiada ukrytych zobowiązań. Dlatego też zakup takiej spółki jest bardzo bezpieczny.