Gotowe spółki Kraków

Czy opłaca się założyć spółkę?

W momencie, gdy powstały gotowe przedsiębiorstwa, które można nabyć w ciągu jednego dnia, aby rozpocząć działalność gospodarczą – tradycyjna rejestracja odeszła na bok. Problematyczna i długotrwała procedura zastąpiona została całkowitym zwolnieniem z formalności, aby ułatwić przedsiębiorcom wejście na rynek.

Na pytanie więc czy opłaca się założyć spółkę odpowiadamy jednomyślnie – nie! Dużo lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z gotowych przedsiębiorstw. Działalność gospodarcza wystawiona na sprzedaż przez naszą Kancelarię wyposażona jest w niezbędne numery rejestracyjne, wpisy do KRS, opłacony minimalny kapitał zakładowy, a także i prestiżową lokalizację w centrum jednego z miast, w którym np. mieszka Klient. Aby uzyskać wpis do Krajowego Rejestru Sądowego, VAT-u oraz do Urzędów Skarbowych należy sporządzać niezbędne wnioski oraz czekać tygodniami na odpowiedź. Wnioskodawca w takiej sytuacji jedynie traci cenny czas, ponieważ nie może on w takiej sytuacji nic zrobić.

Aby uniknąć nieprzyjemnej sytuacji i nie tracić nerwów – skontaktuj się z naszą Kancelarią, a przedstawimy Ci naszą najkorzystniejszą ofertę sprzedaży gotowej spółki w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do konsultacji!