Gotowe spółki Kraków

Biuro gotowe spółki z o.o.

Większość przedsiębiorców marzących o prowadzeniu własnego biznesu, nie che przechodzić przez czasochłonny i skomplikowany proces rejestracji spółki. Na szczęście mają oni możliwość zakupu gotowego podmiotu. Czym jest gotowa spółka? To w pełni ukształtowana jednostka gospodarcza, a więc posiadająca wszelkie niezbędne dokumenty i numery (NIP, REGON). Może ona praktycznie natychmiastowo po zakupie, podjąć aktywną działalność na rynku.

Spółki gotowe podzielić można na spółki czyste i te z tak zwanym stażem (historią). Spółki czyste są wolne od wszelkich zobowiązań, nie istnieje ryzyko zadłużenia, gdyż są to podmioty pozbawione historii gospodarczej. Gotowe spółki z historią warto kupić, gdy przedsiębiorcy zależy na pozyskaniu jakiegoś dofinansowania lub przykładowo wygrania przetargu.

Nasza firma posiada w swojej ofercie zarówno jeden jak i drugi rodzaj spółek. Skontaktuj się z nami, poznaj szczegóły oferty i podejmij współpracę. Nie trać czasu na borykanie się z procesem rejestracji, który nieuchronnie związany jest z mnóstwem dokumentów. Wybierz rozwiązanie, dzięki któremu już nawet po jednym dniu będziesz mógł rozpocząć zarabianie własnych pieniędzy.