Gotowe spółki Kraków

Aktualizacja danych w S24 2019

Aktualizacja danych w S24 2019 jest konieczna w przypadku jakichkolwiek zamian w jednostce gospodarczej dotyczących adresu, członka zarządu w spółce kapitałowej, danych wspólnika, przedmiotu działalności czy umowy spółki.

Aktualizacja danych S24 2019 odbywa się w formie elektronicznej. Pamiętaj, że jeśli złożysz wniosek zmianowy dla spółki założonej przez Internet, zmiany również musisz wprowadzić w formie S24. Poza oddaniem dokumentu do KRS, konieczne jest, abyś powiadomił Urząd Skarbowy, gdy zmienią się dane uzupełniające, takie jak skrócona nazwa, wykaz rachunków bankowych, adresy miejsc prowadzenia podmiotu gospodarczego, dane kontaktowe.

Do wypełnienia dokumentu związanego z zagadnieniem “aktualizacja danych s24 2019” użyj formularza NIP-8. Zaktualizowane dane podstawowe z KRS wraz z danymi uzupełniającymi z formularza przekazywane są do ZUS. Wniosek złóż maksymalnie do 7 dni od wystąpienia zmian.

W razie problemów zgłoś się po pomoc do specjalistów, którzy krok po kroku poinstruują Cię jak prawidłowo wypełnić wniosek lub zrobią to za Ciebie.