Gotowe spółki Kraków

Aktualizacja danych w KRS 2017

Zakup gotowej spółki pozwala na pominięcie całego procesu rejestracji co znacznie minimalizuje czas wejścia na rynek. Gotowa spółka jest w pełni przygotowanym podmiotem do prowadzenia firmy, co umożliwia zarządzanie firmą już następnego dnia po dokonaniu zakupu. Osoba dokonująca zakupu musi jednak pamiętać o tym, że zobowiązana jest do spełnienia obowiązku jakim jest aktualizacja danych w KRS 2017.

Dokonanie zmian w zarządzie spółki czy też wprowadzenie aktualnych danych dotyczących jej lokalizacji jest obowiązkiem każdego, kto kupuje gotową spółkę. Przedsiębiorcy muszą dokonać zmian, aby Klienci mogli korzystać z danych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Warto o tym pamiętać, ponieważ jeżeli potencjalny nabywca naszych usług zdecyduje się na współpracę z firmą to poszuka danych o niej w KRS, jeżeli nie będą one zgodne z prawdą to z pewnością zrezygnuje ze współpracy.
Oferowana przez nas aktualizacja danych w KRS 2017 chroni firmę przed utratą Klientów oraz pomaga wypełnić obowiązek dokonania zmian w krótkim czasie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych usługą do kontaktu. Przedstawimy szczegóły oferty.