Gotowe spółki Kraków

Adres do rejestracji firmy

Adres siedziby firmy, a jej lokalizacja wbrew pozorom to dwie odrębne sprawy. Firmę reprezentuje adres siedziby, ponieważ to on jest podawany partnerom biznesowym oraz Klientom.

Prestiżowa lokalizacja znacznie podnosi rangę przedsiębiorstwa, a co się z tym wiąże wpływa na jego wiarygodność oraz wzbudza zaufanie. Niestety usytuowanie firmy w centrum dużego miasta stanowi zbyt wielki wydatek dla przedsiębiorstw dopiero rozpoczynających swoją działalność. Kierując się potrzebami tych przedsięwzięć, nasza firma oferuje zakup adresów do rejestracji firmy. Oferowane przez nas adresy mieszczą się w centrach największych polskich miast, takich jak na przykład Kraków, Warszawa, Poznań, Szczecin.

Zakupiony przez nas adres będzie także figurował w rejestrze Companies House, który jest podawany publicznie. Na adres ten będzie nadawana również korespondencja. Prócz adresu do rejestracji oferujemy usługi wirtualnego biura oraz wynajem powierzchni biurowej. W celu pozyskania szczegółów naszej oferty zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.