Gotowe spółki Kraków

4 miesięczną spółkę z o.o. sprzedam

Sprzedaż spółek jest dość popularnym zjawiskiem. Jest idealnym wyjściem dla osób, które chcą jak najszybciej zacząć prowadzić własną działalność gospodarczą. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są najchętniej wybieraną formą działalności w Polsce. Zakup spółki z o.o. z 4 miesięcznym stażem to same korzyści dla przedsiębiorcy. Jeśli nie jesteś pewny czy to dobry pomysł, nie zastanawiaj się dłużej. Z zakupu płyną same korzyści.

Po pierwsze czas trwania. Rejestracja spółki krok po kroku jest bardzo czasochłonnym zajęciem – trwa to aż do kilku tygodni. W przypadku zakupu spółki czas jest znacznie krótszy – to tylko kilka dni.

Po drugie numery identyfikacyjne przedsiębiorstwa. Gotowa spółka z o.o. sprzedawana jest wraz ze wszystkimi niezbędnymi numerami tj. NIP, REGON, KRS, VAT i VAT-UE. Zakładając działalność o numery musisz postarać się sam.

Po trzecie staż spółki. Możliwy jest zakup spółki ze stażem, co jest atutem dla osób, które chciałyby się ubiegać o dotacje lub kredyt na rozkręcenie działalności.

Zachęcamy do korzystania z ofert zakupu gotowych spółek!