Gotowe spółki Kraków

3 miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż

Pragniesz rozpocząć działalność w formie spółki stażowej? Szukasz rozwiązania, które zaspokoi Twoje potrzeby? Potrzebujesz spółki z co najmniej 3 miesięcznym stażem? Chyba możemy Ci pomóc! W jaki sposób?

Otóż nasza kancelaria zajmuje się sprzedażą spółek posiadających staż oraz zupełnie czystą historię wolną od jakichkolwiek zadłużeń. Przeprowadzamy cały proces zbycia udziałów wraz z przygotowaniem odpowiednich dokumentów potrzebnych do tej transakcji. Dodatkowo dla swoich Klientów oferujemy pomoc w aktualizacji danych spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym. Zgłaszając się do naszej kancelarii wszystkie czynności wykonamy za Ciebie w przeciągu 24 godzin! Wystarczy tylko, że skontaktujesz się z naszymi specjalistami, a oni udzielą Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Nasze spółki są zupełnie czyste i nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej, nie zatrudniały pracowników, nie generowały kosztów oraz nie osiągały dochodów.

Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Odpowiemy na wszystkie nadesłane do nas zapytania.