Gotowe spółki Kraków

Gotowa spółka pod dotacje

W końcu zdecydowałeś się założyć własną firmę, masz plan na nią i jedyne, co pozostało, to załatwić sprawy formalne związane z zarejestrowaniem działalności? Jeżeli nie chcesz tracić czasu na spotkania u notariusza i wypełnianie wielu dokumentów i formularzy, to powinna zainteresować Cię nasza oferta.
Zakładanie spółki bez aktu notarialnego to opcja dla tych, którym zależy na szybkim i sprawnym otwarciu firmy. Z naszą pomocą już jutro możesz wcielić swój biznesplan w życie!
Zastanawiasz się, jak to jest możliwe? Zakładanie spółki bez aktu notarialnego polega na wykorzystaniu wzorca umowy spółki. Z naszą pomocą zarejestrujesz własną działalność za pośrednictwem portalu teleinformatycznego systemu Ministerstwa Sprawiedliwości.
Pamiętaj, że chociaż kapitał zakładowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zawiera wkłady pieniężne i niepieniężne, tak w przypadku rejestracji podmiotu gospodarczego w systemie S24, pokrycie kapitału uwzględnia wyłącznie wkład pieniężny.
W przypadku zdecydowania się na zarejestrowanie działalności przez Internet, poniesione koszty są niższe niż w przypadku tradycyjnej rejestracji, ponieważ nie ma konieczności korzystania z usług notariusza.