Gotowe spółki Kraków

12 miesięczne spółki z o.o. z czystą historią

12 miesięczne spółki z o.o. z czystą historią, pełną dokumentacją rejestracyjną oraz rocznym stażem to nasza oferta skierowana do wszystkich osób, zamierzających założyć własną działalność gospodarczą. Dlaczego warto z niej skorzystać?

Gotowe spółki to sposób, by rozpocząć własną działalność szybko i wygodnie. Nie trzeba zajmować się bowiem ich rejestracją, gdyż wszystkie gotowe spółki są już w pełni zarejestrowane. Posiadają kompletną dokumentację stwierdzającą ten fakt oraz numery identyfikacyjne: NIP, REGON oraz KRS.

Zaletą 12 miesięcznych spółek z o.o. jest to, że posiadają staż. Jest on szczególnie przydatny podczas ubiegania się o dofinansowanie lub kredyt. Ma także pozytywny wpływ na wizerunek firmy, która może się pochwalić rocznym stażem już na początku prowadzenia działalności.

Chociaż gotowe 12 miesięczne spółki posiadają staż, mają czystą historię gospodarczą. Oznacza to, że nie posiadają żadnych zobowiązań, których spłatą musiałby się zajmować potencjalny nabywca gotowej spółki.